Профиль ПВХ

Наша компанія працює понад 10 років! Досвід, набутий за цей період часу дозволяє нам не тільки пропонувати, а й гарантувати Вам високу якість послуг! Компанія «АльфаПриват» пропонує широкий спектр металопластикових конструкцій, від якості яких залежить не тільки зовнішній вигляд виробу, але також довговічність, надійність, тепло- та звукоізоляція. Профільна система відрізняється між собою за кількістю камер, чим більше тим вище перелічені показники. Абсолютно всі профільні системи, які представлені в нашій компанії, армовані, тобто посилені за допомогою жорсткого сталевого профілю. Гарне та надійне вікно багато в чому залежить від якісного монтажу! Широкий спектр наданих послуг дозволить зробити Ваш будинок затишним та захищеним!

Компанія «АльфаПриват» представляє широкий асортимент металлопластикових конструкцій:

logo REHAU logo WDS logo KBE logo OPEN TECK

це багаторічний досвід, прагнення інновацій та бездоганна німецька якість!

1. Трьохкамерна система WDS глибиною 60 мм — відповідає сучасним вимогам до тепло- та звукоізоляції, дизайну, надійності та довговічності. Контури ущільнення стануть надійною перешкодою на шляху протягів, вологи та пилу, а гладка поверхня профілів не обтяжить замовника у повсякденному догляді за вікнами.

Трехкамерная система REHAU EURO-Design

1. REHAU EuroDesign 70 – 5-и камерна профільна система з підвищеними показниками тепло- та звукоізоляційними показниками подарують Вам відчуття комфорту, тепла та затишку!

REHAU Euro-Design 70

logo WDSстворіть власний світ комфорту! Сучасна профільна система WDS 500 відповідає всім вимогам вимогливих покупців щодо якості та ціни, а також Ви отримаєте до 35% економії тепла, що значно зменшить Ваші витрати на опалення. Вікна WDS 500 зручні в експлуатації та не потребують додаткового догляду. Підходять для встановлення у будь-якій кліматичній зоні України, а якісний монтаж посилить тепло – та звукоізоляцію Вашого вікна!

Окна WDS 400

logo KBEце визнаний вітчизняний стандарт вікон, виготовлений із використанням передових технологій німецьких виробників! Оптимальний вибір для тих, кому важливе співвідношення якості та ціни.

З профілем КВЕ вам будуть не страшні будь-які погодні умови, вони ефективно утримують тепле повітря всередині приміщення. Високі теплоізоляційні властивості забезпечуються наявністю у профілі 3-х та 5-и камер. А від протягів оберігає чудова герметичність віконної конструкції.

1. Вікна KBE 58 Classica – найкращий вибір для цінителів комфорту. Класика 3-камерних ПВХ-профілів! Вдале поєднання функціональності та економічності!

Окна KBE 58 Classica

2. Вікна з ПВХ-профілю КВЕ 70 Optima надійно зберігають тепло всередині будинку. Конструкція профілю, що складається з 5 камер, шириною 70мм, стійка до різких температурних перепадів і забезпечує підвищену теплоізоляцію. Забезпечує найкращі тепло- та звукоізоляційні властивості.

окна КВЕ 70 Optima

 

 

 

 

 

logo OPEN TECK— це профіль вітчизняного виробництва із європейською якістю!

Пtgtdfub профsльнbх систем OpenTeck –це вікна із сучасним дизайном, що не містять з’єднань свинцю! Армуючий профіль та пластик, який використовується у виробництві, забезпечують міцність та стійкість до будь-яких погодних умов. Профіль зберігає свої властивості протягом багатьох десятиліть. До рецептури пластику входять антипірени, які не підтримують горіння!

Але найголовніше – це оптимальне співвідношення ціни та якості!

Торгова марка Оpenteck представлена 4-х та 5-и камерною профільною системою із зовнішнім ущільнювачем чорного кольору.

1. OpenTeck De-lux 604-х камерна профільна ПВХ-система, що є гарним рішенням у співвідношенні ціна-якість. Два контури ущільнення затримують повітря, пил та вологу, створюють приємний мікроклімат у приміщенні.

OpenTeck De-lux 60

2. OpenTeck Elit 70 мменергозберігаючий 5-камерний ПВХ-профіль розроблений та орієнтований на найвибагливіших покупців, які бажають скоротити витрати на опалення та кондиціювання будівлі. Оптимальне рішення для будівель із низькими енерговитратами.

OpenTeck Elit 70 мм