Ламінація підвіконня

Підвиконня OPENTECK 

   Підвіконня OpenTec є одними з найбільш доступних за ціною, і надійних підвіконь з ПВХ. Все це завдяки особливостям матеріалу, з якого виготовляються ці ПВХ – підвіконня. Екологічно чистий, нетоксичний матеріал, що повністю переробляється. Основними перевагами підвіконь ОпенТек, є те, що вони мають такі ж властивості, як і віконний ПВХ профіль:

• Висока стійкість до механічних пошкоджень.

• Теплоізолюючі властивості.

• Стійкий до впливу УФ – променів.

• Вологонепроникний.

• Важкозаймистий

• Завдяки багатокамерній конструкції, підвіконня OpenTec досить міцне і має теплоізолюючі властивості. Підвіконня дуже легке в експлуатації та догляді. Має широку гаму відтінків.

 

Колірна гама:Колірна гама Типорозміри підвіконь OPEN TECK™:
Типорозміри підвіконь OPEN TECK™:

  Лицьова поверхня підвіконь OpenTec покрита спеціальною захисною плівкою, яка захищає поверхню підвіконня від забруднень та механічних пошкоджень при транспортуванні та зберіганні. Для оздоблення торців підвіконь використовується універсальна заглушка. В наявності плівки білий, золотий дуб, дуб тютюн, мармур, сапелі/махогон червоний.

Підвиконня Данке

Підвіконня преміум-класу торгової марки «Данке», виготовлені за останніми технологіями, за участю німецьких конструкторів, підвіконня ДАНКЕ чудово відтворюють натуральні природні матеріали – мармур та дерево. Але при цьому вимагають мінімального догляду та мають більш доступні ціни. Удосконалена структура підвіконня ДАНКЕ, що складається з багатошарового матеріалу і пройшла перевірку на різних стадіях виробництва, робить його міцним та зносостійким. Такі підвіконня не бояться додаткового навантаження. Ви можете стати на нього при миття вікна або зробити його своєрідною підставкою для квітів, не боячись, що горщик подряпає поверхню.

Пластиковим підвіконням преміум-класу торгової марки «Данке» не загрожує деформація та розшарування, оскільки вони мають високу термостійкість і вологостійкість. Входить до складу конструкції підвіконня поліакрилат, що ідеально затвердів у процесі виробництва, гарантує збереження і фактури та кольору на багато років. Йому не страшні ні сонячні промені, що палять через шибку, ні інші впливи навколишнього середовища. Навіть забута на підвіконні сигарета, що тліє, або випадково упущений гарячий предмет не залишать на ньому ніяких слідів — глянсове покриття не боїться нічого!

Підвіконня ДАНКЕ – це надійний монтаж та надійна фіксація. Спеціальні торцеві заглушки, що входять в комплект, зберігають індивідуальність кольору підвіконня, складаючи з ним єдине ціле при різних варіантах з’єднань.

Пластикові підвіконня ДАНКЕ дуже легкі та зручні в побуті. Бездоганна глянсова поверхня виключає застосування будь-яких додаткових засобів для чищення, що використовуються для очищення звичайних підвіконь. Достатньо скористатися вологою серветкою, і він знову засяє чистотою!

Технологія створення підвіконь ДАНКУ значно відрізняється від технологій, що існують у даному виробництві. Вона просто не має собі рівних! Поліакрилати, що входять до складу структури підвіконня, є екологічно чистим продуктом і абсолютно безпечні для здоров’я. Крім того використання поліакрилату дозволяє досягти чудового і неповторного декору, а його мала теплопровідність робить підвіконня на дотик теплим і бархатистим, що безсумнівно збільшує його шанси при виборі покупця. Витонченість та ексклюзивність декору дозволить втілити в реальність усі Ваші дизайнерські фантазії, зі смаком та шиком доповнити інтер’єр приміщення.

windowsill006.jpg - 4.52 KB Lucido Bianco (Лучидо Бьянко) білий глянец

  windowsill005.jpg - 8.33 KBWenge (Венге) темно — коричневий

windowsill010.jpg - 9.66 KBLalbero dell`oro (Лалберо дель оро) коричневий

windowsill008.jpg - 9.08 KBMahagony (Махагон) махагон

windowsill007.jpg - 7.56 KBCreme de Turquie (Крем де Турке) кремовий

windowsill002.jpg - 5.90 KBMarmor Classico (Мармор Классико) білий мрамур

Наявність та колірну гаму уточнюйте у менеджера!