Статті

 

Міжкімнатні двері

Як правильно обрати двері до Вашої оселі? Адже у кожного свій стиль та смак, класика чи модерн, темні чи світлі. Приміщення також має значення- шпоновані двері не підійдуть по якості.

Шпоновані двері мають ряд переваг та недоліків. Перевагами можна назвати не високу вартість та досить цікаву палітру кольорів, з недоліків- не стійке до вологи покриття. Двері з МДФ плівкою вже дорожчі, але більш стійкі до вологи, їх спокійно можна монтувати у ванну кімнату. І звісно двері з дерева, ціна- якість говорять самі за себе.

Ринок дверей не стоїть на місці і хто знає що буде завтра) На сьогодні популярними є телескопічні коробки до дверей, які надають можливість їм монтажу та подальшому демонтажу без великих зусиль та псування дверних пройомів, та розсувні міжкімнатні двері по типу шафи- купе. Також зараз набирає популярність двері-дзеркало, доволі зручно два в одному. Варіантів купа!

Загалом для кожного є свої двері, головне їх знайти! І ми Вам в цьому обов’язково допоможемо.

Кухня — осередок затишку  вашого дому

Це місце  де збирається вечорами ціла родина, затятий холостяк, самотня бабуся . На кухнях твориться родинна історія, готуються нові кулінарні шедеври, немовля куштує перші страви, мати пече запашний хліб, закохані готують першу кашу  разом. За статистикою, жінка 30% свого часу проводить на кухні, тому так важливу, щоб вона була зручна, якісна та доступна. Зручна, щоб все було під рукою і на тій висоті, де зручно кожній господині конкретно. Якісна, щоб покриття не псувалося від вологи, не здувалося та естетично радувала свого господаря, навіть з плином часу. Доступна, щоб будь-хто, незалежно від величини бюджету, міг собі дозволити таку покупку.

 

Меблі на замовлення як необхідність та їх переваги

У кожної людини час від часу стає необхідність придбати меблі для дому. Є два варіанти: готові та під замовлення. За готовою продукцією ми частіше йдемо до профільного магазину та обираємо. Там є великий вибір, але він обумовлений стандартними розмірами, невеликою палітрою кольорів, обмеженим їх зовнішнім виглядом, наповненням та зазвичай, не високою якістю. На жаль, дуже часто хоч один із цих факторів Вам не підходить. Та й в інтернеті на сьогодні є велика кількість проектів де показані дуже гарні та практичні! меблі для дому яких не знайдеш у магазині. І тому вихід із ситуації- меблі під індивідуальний замір! В цьому випадку Ви можете ввімкнути усю свою фантазію та втілити її у життя. Найсміливіші кольори які будуть підкреслювати Ваш інтер’єр, різноманітна фурнітура та нестандартні форми. Також меблі під замовлення можуть вирішити ряд питань не пов’язаних з ексклюзивним виглядом. Річ в тому, що часто меблі потребують підгонки для монтажу, проведення електрики, вентиляції, труб, тощо і в стандартних меблях це рідко представляється можливим. Підгонка під нестандартні розміри приміщення- це величезний плюс! Адже не хочеться залишати щілину між стіною і наприклад, кухнею, та й більшу хоч на пів сантиметра вже не впхнеш. Ще одною з переваг (на наш погляд одною з основних) є наповнення. Якщо гарно пропрацювати дизайн, але не приділити увагу тому який вигляд це матиме всередині, то це будуть просто гарні меблі, і на жаль, малофункціональні. Гарно продумавши наповнення Ви зможете кожен сантиметр використовувати корисно. З недоліків можу відмітити- час, який доведеться чекати доки триватиме виготовлення та ціна, зазвичай вона трохи вища. Але меблі, це товар, що купується рідко і тому час і гроші обов’язково окупляться у ході використання меблів під замовлення.

Металопластиковые окна WDS — на высшем уровне!!!

ДОСТОИНСТВА:
шумоизоляция, пылеизоляция, высокое качество и долговечность

Так получилось, что в качестве временного источника заработка устанавливаю металлопластиковые конструкции от оффициального дилера WDS.
Опыт установки уже около трех месяцев, плюс мне в квартиру год назад полностью все окна и балконы устанавливались именно этой фирмы, и заказывал я их в «АльфаПриват».

Плохого не могу сказать.
Насчет положительных сторон этих профилей:
— высокий уровень прочности. В то время как пакеты других фирм, о которых мне приходилось слышать или иметь дело, профиль WDS не трещит при перевозке от кочек на дорогах (да, и такое бывало — не от того, что плохо закрепил, а потому что стеклопакеты слишком чивствительны и сам профиль попадается очень дышащий), не боится бетона (чаще всего при постановке голого пакета на бетон перед установкой в раму он сразу начинает трескаться)
— качественная гарнитура и декорации, которые долго держатся и редко ломаются, замки и перемычки не заедают, двери/окна не встречают препятствий при закрытии и не расшатываются (часто в других профилях случается, что поначалу створка открывается очень туго, потом разрабатываются, а через некоторое время вообще расшатываются, и для того чтобы например открыть окно на проветривание, нужно полчаса «угадывать» положение замка, дергая ручку по сторонам)
— полная шумоизоляция, это наверное объяснять не нужно, а если стены и пол комнаты дополнительно обойти пенопластом, так вообще можно концерты устраивать
— возможность установки в любых условиях и в паре с любым материалом
— разнообразный дизайн и возможность применить к абсолютно любому интерьеру и экстерьеру, невероятное количество вариаций и отлив профиля любой формы и размеров на заказ, стеклопакеты как прозрачные или зеркальные, так и с разными эффектами и оттенками
и еще очень много других преимуществ, которые я увидел за время работы с профилем этой фирмы
Общее впечатление: недостатков не нашел.

Чи існує шкода від пластикових вікон?

На сьогодні майже кожен при заміні вікна обирає пластикове вікно, тому що воно зручне в експлуатації, вигідне за ціною та найпопулярніше на ринку. Але при роботі с цим товаром ми часто чуємо що пластик шкідливий для здоров’я.

То з чого ж виготовляється профіль на вікно? — З полівінілхлориду (ПВХ), до складу якого входить хлор, який добувають з повареної солі, та етилен , який є в багатьох продуктах харчування та стабілізатори- калій та цинк, які признані безпечними металлами для здоров’я людини.

Так, ПВХ профіль може бути токсичним, але при температурі 225º С. При такій температурі токсини виділяють електроприлади, лакофарбові поверхні та дитячі іграшки. Така температура означає що навіть найспекотніше літо не спричинить жодних неприємностей.

Будьте здорові та бережіть і цінуйте близьких та рідних!

Цар на балконі

Сьогодні хотіла б поділитися з вами не нудною інформацією, де йдеться , що таке балкон  чи який він цінний, особливо для людей з маленькою квартирою, а притчею, яку недавно прочитала.

В ній йшлося про те, що великий цар Індії дізнався, що в його царстві назріває переворот, він відправив своїх найкращих сищиків , дізнатися в чому річ.

Сліди заколоту привели їх в таверну, куди  кожного вечора приходив тесля, що жив напроти царського балкону.

Тесля розповідав всім присутнім, що він спостерігає кожного дня, як цар рівно о восьмій ранку прогулюється своїм балконом, а цариця годує його виноградом, в той час, коли ми важко працюємо за копійки.

Наступного ранку до теслі постукали в двері астрологи царського двору і сказали, що на нього вказали зірки , як на нового правителя. Спочатку він насторожився , але потім , як не погодитися і вирушив до палацу. Його розбудили о другій годині ночі, що відвести на ранкову молитву за свою державу. За кілька годин молитви, його перевили в залу військового мистецтва, де  мутузили кращі воїни країни , а після він повинен був підписати кілька десятків смертних вироків. І нарешті , о восьмій ранку відпустили  поснідати.

Покачуючись від втоми, вийшов на балкон, де цариця пригостила його однією виноградинкою, адже цар має бути аскетичний і повідомила, що тепер він має приступати з справжнім справам. В той момент він з жалем глянув на свій будинок і все зрозумів.

Кожен по різному зрозуміє цю притчу, але я точно зрозуміла, що вікна на балконі, краще замовляти з тонуванням.

Предки металлопластиковых окон

 

Никто не будет спорить с важностью такого элемента, как окно, без которого ни одно помещение не будет полноценным. Откуда же пошло окно, и каким был прародитель современных металлопластиковых окон.

Основные элементы окна – рама и стекло – обладают длинной историей. Считается, что первое стекло было произведено около семи тысяч лет назад. Однако расцвело оконное ремесло лишь в Древнем Риме, где была сделана первая в мире конструкция размером 1х1.7м. Рама этого окна была выполнена из бронзы, а стекло было матовым. После гибели Римской империи о бронзе забыли надолго.

 

 

Простые европейцы для окон использовали бычий пузырь, промасленную бумагу и ткань.  А в 17 веке во дворце Людовика ХIV появилось стекло из небольших квадратиков, обрамленных свинцовым переплетом.

В 19 веке американец Кларк обнаружил, что если на поверхность жидкого стекла приложить стальной стержень, а потом поднять его, то стеклянная масса растянется за ним как полотно, а затем остынет на воздухе, превратившись в стеклянный лист. Именно это открытие дало жизнь производству стекла в нужном объеме.

В 21 веке перечень требований к стеклу значительно расширился. Теперь, кроме основной функции освещения помещения, стекло выполняет шумоизоляционные и теплосберегающие функции. Начали появляться усовершенствованные низкоэмиссионные стекла, а также тонированные стеклопакеты.

Что касается рамы, традиционной считается деревянная. Древесина стала традиционным материалом для изготовления окон благодаря Ренессансу. Тогда же окна приобрели свою привычную прямоугольную форму. Новым элементом стала деревянная коробка, которая помещалась в проем. В это же время появились открывающиеся створки.

В начале 20 века альтернативой дереву стал алюминий. Однако применяется он в основном в промышленности, потому как высокая теплопроводность делает их не слишком энергоэффективными, а, следовательно, неподходящими для жилых помещений.

ПВХ (поливинилхлорид) является довольно молодым материалом. Он был открыт немецким химиком Регнальдом в 1835 году. Именно на основе ПВХ получаются ставшие уже привычными металлопластиковые окнаМеталлопластиковые окна обладают низкой теплопроводностью и высокой шумоизоляцией, долго служат и обеспечивают высокие эстетические качества. В период энергетического кризиса 70-х к энергосберегающей функции металлопластиковых окон возник огромный интерес, и именно с этого времени они стали популярными.

На сегодняшний день 45% рам в Европе изготавливаются из пластика, 30% – из дерева и 25% – из алюминия. Очень востребованы металлопластиковые окна и в Украине. Самым популярным является трехкамерный профиль, подходящий практически для любых условий эксплуатации. К 2009 году объем рынка металлопластиковых окон вырос почти втрое. И с каждым годом их популярность и доступность растет.

Цікаві факти про скло та пластикові вікна

Пластикові вікна стали дуже популярні в сучасному світі. Мільйони людей користуються саме пластиковими вікнами, в першу чергу, тому що це доступно і зручно. Але не всі знають, що вони собою представляють насправді, деяким це нецікаво або неважливо. Але є й допитливі люди, які задаються різними питаннями про те, що це за пластикові вікна і що вони собою являють? Для таких любителів компанія «Фенікс» зібрала цікаві факти про пластикові вікна.

Ну що ж, почнемо:

 1. Cамая звичайна кухонна сіль є основною сировиною для виготовлення профілю ПВХ.
 2. Полівінілхлорид (ПВХ), з якого виготовляють профіль для пластикових вікон, практично не загоряється, на відміну від пластмаси. Температура, при якій ПВХ запалюється, повинна скласти 390 градусів за Цельсієм, а наприклад, деревина запалюється при температурі 250 градусів за Цельсієм.
 3. Відомий нам німецький концерн BASF, виробник аудіо та відео касет, випустив першу найбільшу партію ПВХ ще в 1931 році.
 4. У Паризькому Палаці технології та індустрії, 1950 року будівлі, встановлено найбільше в світі вікно. Вірніше їх три, скло в цих вікнах незбиране, товщиною 15мм. Висота цих гігантських вікон 50 метрів, а ширина 218 метрів, розташовані вони по відношенню один до одного симетрично. На такий масштаб варто подивитися своїми очима.
 5. За 60 секунд виготовляються від 5 до 8 метрів ПВХ профілю, на спеціальному обладнанні, на екструдерах.
 6. Перше у світі пластикове вікно було створено в 1954 році в Німеччині, але задум цей спочатку належав американцям.
 7. Колір ламінації «Махагон» названий не на честь метелика махаона, як багато хто думає, а на честь однієї з порід червоного дерева «Светіння Махагони»
 8. Матеріал, який зараз дуже успішно застосовується у віконній індустрії, а саме триплекс (багатошарове скло) винайшов Едвард Бенедиктус, французький хімік, коли впустив колбу. Впавши, колба лопнула, але не розлетілися на частки, тому що на стінках був застиглий спиртовий нітрат целюлози.
 9. Вперше триплекс у промислових цілях застосовували під час Першої світової війни для виготовлення протигазів.
 10. Вага квадратного метра триплекс скла 3/1/3 становить 16 кілограм.
 11. Якщо з висоти 12 метрів буде падати зі своєю природною швидкістю свинцева кулька вагою 227 грам, то лист триплексу легко витримає такий удар.
 12. Якщо порівняти ударну міцність звичайного флоат- скла і такої ж товщини триплекса, то ударна міцність останнього буде в 12 разів вище.
 13. Зовнішня стінка профілю через 40 років втрачає 0,7 мм в товщині. Причину, по якій це відбувається, ніхтоназвати не може. Всі версії, поки викликають тільки багато суперечок.
 14. Максимальний розмір листа скла товщиною 2-2,5 мм, складає 6 метрів на 3,2 метра.